W niedzielę z Czarnymi

• autor: ConsPiast, 2016-03-29 20:23

Już w najbliższą niedzielę, o godz. 14.00 Piast Wrocław Żerniki podejmie na swoim stadionie beniaminka A klasy - Czarnych Białków.

Goście, po nieudanym początku sezonu, w trakcie jego trwania wyraźnie nabrali wiatr w żagle. Trema beniaminka i potoczne frycowe skończyło się jeszcze we wrześniu ubiegłego roku. Później Czarni rozpoczęli systematyczny marsz w górę tabeli przegrywając jedynie z Zachodem Sobótką w ostatniej kolejce jesieni.

W pierwszym spotkaniu obu drużyn w Białkowie faworyzowani Wrocławianie nie pozostawili beniaminkowi złudzeń wygrywając 3:0. Trzeba jednak przyznać, że wtedy, oba zespoły były jeszcze w fazie przebudowy i niedzielne spotkanie może wyglądać zupełnie inaczej, choć niewątpliwie zarówno jedna, jak i druga drużyna, poczyniły od sierpnia ubiegłego roku ogromne postępy.

Mimo jednak coraz lepszej postawy Czarnych każdy inny wynik niż zwycięstwo gospodarzy będzie nie lada niespodzianką. Goście jednak z pewnością nie zostaną w szatni i łatwo skóry nie sprzedadzą.

Dlatego też w niedzielne słoneczne popołudnie, w pierwszy tak bardzo wiosenny dzień, ZAPRASZAMY GORĄCO, nie tylko sympatyków Piasta Żerniki, ale również wszystkich mieszkańców naszej części Wrocławia do kibicowania naszym zawodnikom.

Ponadto przypominamy, że podczas niedzielnego spotkania, jak zawsze dostępne będzie boczne boisko na naszym obiekcie, na którym młodzi adepci futbolu mogą rozegrać swój własny mecz. Serdecznie zapraszamy!!!